טלפון

טל': 03-9640777

aboutCategory

אודות המשרד

משרד עורכי הדין גינדי-כספי הוקם בשנת 1972 ומתמחה בתחום המקרקעין, על היבטיו השונים.
למשרדנו ניסיון עשיר ויכולת מקצועית גבוהה בליווי עסקאות נדל"ן, על כל סוגיהן והוא מספק מענה משפטי כולל בתחומי המקרקעין, התכנון והבנייה והמשפט המסחרי.

משרדנו מלווה עשרות חברות המובילות פרויקטים של פינוי-בינוי, עיבוי-בינוי, שינוי ייעוד קרקע והסכמי פיתוח. כמו-כן, מעורב משרדנו גם בעסקאות נדל"ן פרטיות, מסחריות ותעשייתיות, ייצוג יזמים ומשקיעים, ליווי קבוצות רכישה, ביצוע עסקאות קומבינציה, ייצוג ועדי בתים ויזמים בעסקאות עפ"י תמ"א 38 ועוד.

גינדי-כספי הוא משרד יזמי המעניק ללקוחותיו ערך מוסף. סל השירותים שמעניק המשרד הוא מעבר לייעוץ המשפטי וכולל ליווי עסקי ומקיף של עסקה, תוך בחינת כדאיות כלכלית בהיבטים נדל"ניים, מיסויים, שיווקיים, אדריכליים ואחרים.

הניסיון והידע הרב שנרכשו לאורך השנים, כמו גם היכולת לראות ולנתח את המפה העסקית – נדלנ"ית בכללותה, מאפשרת למשרד גינדי – כספי לאתר הזדמנויות עסקיות, בארץ ובעולם, ללוות פרויקטים מורכבים לאורך שנים ולמקסם את רווחיות העסקה עבור לקוחותיו.

עם לקוחות המשרד נמנים, בין היתר, בעלי מקרקעין, חברות ונותני שירותים בתחום הנדל"ן (אדריכלים, חברות לתכנון הנדסי וכו') וכן יזמים וחברות בניה מהוותיקות והגדולות בישראל, היוזמות ופועלות בפרויקטים נדל"ניים ובתשתיות בישראל ובחו"ל.

צוות המשרד מונה 18 עורכי-דין, בראשם מייסדי המשרד, עורכי הדין יעקב גינדי וזיו כספי, מן הוותיקים והמנוסים בארץ בענף המקרקעין בנושאי התכנון והבנייה. אחוות צוות המשרד ומחויבותו העמוקה לשירות והצלחת לקוחותיו הינן נר לרגלי העשייה האינטנסיבית המלווה את פעילות המשרד כבר למעלה מ-40 שנה.

חזון המשרד

טיפול מקצועי ומקיף בלקוחות המשרד, כבר משלב בחינת העסקה או הפרויקט, על כל היבטיו, לרבות היבטי התכנון, הקניין והמישור העסקי, דרך ניהול משא ומתן, ייצוג מול הרשויות הרלוונטיות, לרבות היבטים הנוגעים למימון הבנקאי ועד להשלמת העסקה או הפרויקט, על כל היבטיהם המשפטיים והמיסויים.

המשרד שואף לזהות במהירות נישות ייחודיות בתחומי עיסוקיו ולהובילן במישור הארצי. כך, למשל, תחום קבוצות הרכישה בשעתו, לצד תחום ההתחדשות העירונית ושינוי היעוד, כיום.

konya web tasarım kadınhanı web tasarım bursa web tasarım uzmanı kurumsal web tasarımı web tasarım uzmanı