טלפון

טל': 03-9640777

מחלקת הליטיגציה במשרדנו הוקמה מתוך הבנה והכרה שכדי לתת יעוץ איכותי ללקוח יש להעריך כיצד בית המשפט יתייחס לסוגיה ובהתאם לכך לכלכל את צעדנו בתבונה. שהרי, בסופו של דבר בית המשפט הוא בעל הסמכות העליונה להכריע בסכסוכים שלא נפתרו בדרכי שלום. אנו מאמינים שללא מחלקת ליטיגציה מקצועית וחזקה, לא ניתן להגיע לתוצאות האופטימאליות עבור הלקוח.

ברוח עקרונות אלו יוסדה מחלקת הליטיגציה במשרדנו המייצגת לקוחות מהשורה הראשונה בכל הערכאות המשפטיות והטריבונאלים המנהליים לרבות בהלכי בוררות, ועדות ערר וכן, בסכסוכים כספיים-חוזיים, בסכסוכים בין בעלי מניות, בתובענות ייצוגיות, בעתירות מתחום המשפט המנהלי ובעיקר בתחום הנדל"ן על כל היבטיו – תחום התמחותו המוביל של המשרד.

במחלקת הליטיגציה במשרדנו אנו משקיעים את המיטב והמירב בכל תיק ותיק ובכל לקוח ולקוח ומאמינים בלימוד קפדני של הפרטים הקטנים בתיק, בטרם גיבוש אסטרטגיה להתמודדות עם האתגרים הניצבים בדרכנו בטיפול בתיק ליטיגציה. אנו מייחסים חשיבות עליונה לפרטיותו של הלקוח, לאיכות הטיעון המשפטית והכתיבה, וכן לזמינות עורכי הדין במחלקה; מתוך הבנה והכרת תודה על כך שהלקוחות בחרו להפקיד בידנו, לעיתים את ענייניהם הגורליים ביותר.

konya web tasarım kadınhanı web tasarım bursa web tasarım uzmanı kurumsal web tasarımı web tasarım uzmanı